پیش درآمد

atp-atc-ato

شرکت مهندسی مهاران با بیش از یک ربع قرن سابقه فعالیت مستمر، در زمینه تجهیزات سیگنالینگ راه آهن و با تولید سیستم های ایمن (safe) همراه با قابلیت اطمینان و دسترسی بالا (reliability & availability) و همچنین تعمیر پذیر و مدولار (maintainability & modular) که مشخصه اصلی سیستم های سیگنالینگ می باشد توانسته است اطمینان خاطر مشتریان را در خصوص دسترسی به محصولی با کیفیت و قابلیت های مورد نیاز ایجاد نماید . این شرکت با طراحی محصولات متنوع توانسته است از یک سو نیازمندی های مشتریان خود را به بهترین نحو پاسخ دهد و از سوی دیگر طراحی محصولات خود را مطابق با فناوری های جدید نیز بروز نماید.

هم اکنون پروژه های کلید در دست که شامل مهندسی، ساخت، نصب و راه اندازی می باشد با صرفه جویی در هزینه ها بهترین انتخاب برای مشتریان می باشد. چرا که مشتریان دیگر نگران هماهنگی میان پیمانکارانی که مستقلا در پروژه مشغول به فعالیت هستند نمی باشند؛ دیگر نگران تدارک تجهیزات واسط و میانی (interface) برای یکپارچه سازی سیستم ها نخواهند بود؛ همچنین نگرانی از تاخیر در اتمام پروژه که ناشی از تاخیر هر کدام از پیمانکاران خواهد بود از میان رفته و اطمینان خواهند داشت پروژه طبق برنامه زمانبندی به پایان خواهد رسید.

first

به دلیل آن که شرکت مهندسی مهاران کلیه تجهیزات سیستم سیگنالینگ را به عنوان راه حل جامع Total Solution هم برای خطوط آهن و هم خطوط آهن پر تردد درون شهری Mass Transit تولید می نماید، یکپارچه سازی سیستم به طور بهینه ، با سرعت و سهولت امکان پذیر می باشد. همچنین ساخت و تولید کلیه تجهیزات سیگنالینگ توسط این شرکت پشتیبانی فنی درازمدت را نیز تضمین نموده است.
خوشبختانه با بهره گیری از تجهیزات مربوط به شبیه سازی سیستم سیگنالینگ، کلیه سیستم هایی که در ایستگاهها و خطوط نصب خواهند گردید پیش از آن در کارخانه مهاران مطابق با شرایط واقعی به طور کامل تست و ارزیابی می گردند. تست و ارزیابی تجهیزات مذکور به همراه کابل های مربوط به اتصالات میانی که از پیش در کارخانه ساخته شده اند زمان اجرای پروژه را به شدت کاهش می دهند.

معرفی شرکت

شرکت مهندسی مهاران با بیش از یک ربع قرن تجربه گرانسنگ در زمینه طراحی و ساخت سیستم های سیگنالینگ خطوط آهن و خطوط آهن پر تردد درون شهری و سیستم های مخابراتی مورد نیاز به طور تخصصی و حرفه ای به فعالیت خود در این زمینه ادامه می دهد. دارا بودن تیم فنی مجرب و ماهر که در زمینه طراحی و ساخت سیستم های پیچیده مطابق با آخرین فناوری تخصص دارند، باعث گردیده است محصولات این شرکت با سطح ایمنی بسیار بالا به بازار عرضه گردد.

فعالیت شرکت

این شرکت کلیه سیستم ها و تجهیزات سیگنالینگ خطوط آهن را تولید می نماید. محصولات ما توانایی تطبیق با طیف وسیعی از نیازهای مشتریان را داراست.

atp-atc-ato

علاوه بر آن، این شرکت می تواند راه حل جامع پروژه های کلید در دست را برای مشتریان خود تدارک ببیند. گستره کاری این شرکت شامل مهندسی، ساخت، نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش سیستم های سیگنالینگ خطوط آهن و خطوط آهن پرتردد شهری و سیستم های مخابراتی می باشد. خدمات پس از فروش فوری و اختصاصی شرکت مهندسی مهاران اطمینان خاطر مشتریان را نسبت به سیستم های عرضه شده فراهم نموده است.

ماموریت شرکت

ماموریت ما عرضه کلیه سیستم های سیگنالینگ مطابق با آخرین فناوری با بهترین قیمت به همراه کمترین زمان در نصب و راه اندازی می باشد.

محصولات و خدمات

تنوع خدمات ما به مشتریان متناسب با نیازمندی های خاص آنها است و به سفارش هر یک راه حل متفاوتی طراحی و اجرا می گردد. برخی از آنها تنها نیازمند یک سیستم یا ترکیبی از چند سیستم هستند.
در مقابل برخی دیگر نیازمند راه حل های جامع و کلید در دست می باشند. شرکت مهندسی مهاران توانایی ارائه خدمات به هر یک از نیازمندی های مذکور را دارا می باشد.

طراحی و توسعه

بخش طراحی و توسعه شرکت مهندسی مهاران با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب در زمینه طراحی سیستم های جدید بر پایه نیازمندی های بازار و همچنین بهبود سیستم های موجود بر پایه آخرین فناوری های عرضه شده فعالیت می نماید. شرکت مهندسی مهاران همواره محصولات خود را با آخرین فناوری های روز در زمینه سخت افزار و نرم افزار سازگار می نماید. طراحی محصولات چه در زمینه سخت افزاری چه در زمینه نرم افزاری با استانداردهای صنعتی تطابق داشته و از تمامی دستورالعمل ها جهت حصول اطمینان از کیفیت و ایمنی سیستم ها پیروی می گردد.
تیم طراحی و توسعه در بخش نرم افزار و همچنین در بخش سخت افزار با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنیک ها و ابزارها تا کنون موفق به طراحی کلیه سیستم های مورد نیاز در صنعت سیگنالینگ حمل و نقل ریلی گردیده است.

خدمات مهندسی

در خصوص پروژه های کلید در دست بلافاصله تیم مدیریت پروژه با افراد متخصص و مجرب جهت هر پروژه بمنظور شناسایی و تحقق نیازهای مشتریان تشکیل می گردد. این تیم عهده دار مطالعه ، بازدیدهای میدانی از پروژه و ارائه basic plan های اجرایی جامع مطابق با مشخصات فنی و نیازمندی های پروژه می باشد. پس از تایید طرح توسط کارفرما، تیم مدیریت پروژه نقشه ها، فهرست تجهیزات مورد نیاز LOM برنامه زمان بندی ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات را تهیه نموده و در نهایت مسئولیت حسن اجرا و تحویل به موقع تجهیزات و خدمات را عهده دار می باشد.

نصب و راه اندازی

شرکت مهندسی مهاران با تجربه ای درازمدت و در اختیار داشتن انواع ماشین آلات ویژه خطوط ریلی تمامی عملیات نصب و راه اندازی در خطوط آهن و خطوط آهن پرتردد شهری را خود به عهده دارد.
حمل و نقل، تجهیز کارگاه ، تامین تجهیزات و مدیریت پروژه در دامنه فعالیت های پروژه های کلیددردست قرار دارد. خوشبختانه بدلیل مدولار بودن سیستم های تولیدی این شرکت و اتصالات پیش ساخته، نصب و راه اندازی سیستم ها به سرعت و سهولت انجام می گیرد.
هر مرحله از مراحل نصب و راه اندازی به دقت نظارت و ارزیابی می و سیستم های نصب شده آماده به کار در موعد مقرر به کاربران تحویل داده می شود.

خط مشی کیفیت

شرکت مهندسی مهاران (سهامی خاص) که در سال 1365 با هدف کمک به تحقق اهداف خودکفائی ، بی نیازی، اعتلاء و ارتقاء قابلیت های صنعتی کشور به منظور طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های علائم الکتریکی (سیگنالینگ) راه آهن و مترو با تشکلی از متخصصین با تجربه در تهران تأسیس گردیده، در نظر دارد با الگو برداری از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 به اهداف ذیل دست یابد:

  1. افزایش جلب اعتماد و رضایت مشتری با ارائه به موقع محصول با کیفیت و قیمت مناسب و خدمات شایسته و نیز ایجاد تنوع در تولید محصولات جدید به طوری که همواره بتوان علاوه بر تأمین نیازهای مشتریان، با پیشرفت تکنولوژی، نیازهای جدید برایشان خلق نمود.
  2. به کارگیری استانداردهای بین المللی در طراحی و کیفیت محصولات
  3. پایش مستمر فرآیندها در جهت حفظ سیستم های استقرار یافته و بهبود مستمر اثر بخشی آنها.
  4. استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فنی، در جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات و افزایش توان تولید
  5. تأمین و بهینه سازی منابع مورد نیاز شرکت، همسو با دانش روز
  6. حضور در بازارهای بین المللی و ایجاد زمینه های لازم برای صادرات
  7. رشد و ارتقای دانش فنی – تخصصی و سطح آگاهی کارکنان در زمینه کیفیت محصولات و اجرای فعالیت های ایمن در جهت بقا و توسعه سازمان

مدیریت شرکت خود را متعهد می داند در جهت ارتقاء سطح کیفیت محصولات، از طریق مشارکت همکاران، در تأمین و حفظ منابع مورد نیاز کوشا باشد و از بروز موانع در مسیر پویایی جلوگیری نماید و تمام توان خود را در جهت بهبود مستمر کیفیت، مطابق الزامات استاندارد بیان شده به کارگیرد. همچنین به منظور تداوم تناسب، خط مشی در جلسات بازنگری مدیریت مورد بازنگری قرار می گیرد.

عضویت ها

گواهینامه ها

تجارب کاری

اجرای EPC سیگنالینگ خط یک مترو اصفهان
اجرای EPC سامانه علامت دهی و کنترل خط 3 مترو تهران
اجرای EPC سیستم کنترل و سیگنالینگ خط 1 قطار شهری شیراز
اجرای EPC سامانه علامت دهی و کنترل خط 4 مترو تهران
نصب و راه اندازی و تحویل سیستم ATC بهمراه اصلاح تراک بندی محور تهران- مشهد
اجرای تجهیزات علائم و ATC محور جنوب
اجرای EPC سیستم های علائم الکتریکی محور شوراب-بادرود- میبد
اجرای EPC علائم الکتریکی محور راه آهن بافق- مشهد
نصب، و راه اندازی سیستم علائم الکتریکی 18 ایستگاه در نواحی اصفهان، یزد و کرمان

تلفن دفتر مرکزی

+۹۸ ۲۱ ۲۲۹۲۴۰۵۱

فکس

+۹۸ ۲۱ ۲۲۹۲۴۰۵۵

ساعت کاری

۸:۰۰ – ۱۷:۰۰